Kategorie

Novinky v e-shopu

Facebook

Smáčci Monster Slug

Smáčci Monster Slug

Smáčci Savage Gear Monster Slug. Nejnovější inovace od specialisty Madse Grosella. Abyste uvěřili účinnosti těchto nástrah je třeba je vidět v akci. Podívejte se na video níže a bude vše jasné. 

Nástrahy jsou dispozici ve dvou velikostech a třech modelech. Jsou ideální pro použití s jigovou hlavou či offsetovými háčky. Unikátní nová nástraha, která byla vyvinuta speciálně pro rostoucí trend vertikální rybolovu v otevřené vodě na ryby jako je štika, candát atd. Nástraha je vhodná i pro jiné metody, např. jerk/twitch, zvedání a spouštění, a nebo lov s těžšími  jigovými hlavičkami. Jsou velmi dobře použitelné pro všechny druhy dravců ve sladké a slané vodě!

Savage Gear již několik sezón produkuje různé smáčky Slug, které jsou používány mnoha specialisty na dravce s velkým úspěchem. Mají na svědomí mnoho úlovků  pozoruhodných candátů, štik, velkých okounů i sumců po celé Evropě. Ale tato velká nástraha s brilantními mikro pohyby má mnohem větší a širší tělo v profilu přilákat, což láká větší ryby k agresivnímu útoku z hloubky!

Vynikající pohyb, vestavěné chrastítko, lesklé barvy – na velké ryby velká nástraha.

 

Filtrování dle parametrů
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky